FMA 2 pod drobnohledem

Jakub Lhota – 2009-04-15

FMA: Brotherhood

I kdyby se chystal šílený crossover Naruto vs. Bleach, tak tento comeback by stále byl největší událostí roku. Pod matoucím titulem Fullmetal Alchemist: Brotherhood se skrývá návrat k rodinnému zlatu.

Jak se Vám líbí nová verze FMA? [16]

Nové anime série VIII. – podzim 2008

Jakub Lhota – 2008-09-12

Yozakura Quartet

V komplexním a snad i přehledném stylu přinášíme ochutnávku tradičně silné podzimní sezóny.

Komentáře [7]

Nové anime série VII. – léto 2008

Jakub Lhota – 2008-05-28

Natsume Yuujin-Chou

V létě se smršti originality, již nám předvádí Kaiba, přiblíží možná tak Detroit Metal City. Zbytek tvoří žánrový standard, kde rozhodující bude hlavně zpracování.

Už jste si vyhlédli sérii na léto?

Nové anime série VI. – jaro 2008

Jakub Lhota, Milan Šimák – 2008-03-27

Code Geass 2nd Season

Jaro není jen symbolem obnovy přírody, ale díky tomu, že v Japonsku začíná fiskální rok, také synonymum pro příval nových, nablýskaných anime sérií. Ty nejzajímavější z nich si tu blíže představíme.

Na kterou sérii se těšíte? [14]

Špionážna akcia od štúdia Gonzo

Milan Šimák – 2008-03-18

Interview s producentom Ericom Calderonom (Afro Samurai, Cartoon Sushi), ste si na našich stránkach už mohli prečítať. Teraz je na čase predstaviť jeho najnovší projekt Five Killers.

Americko-japonská spolupráca. Môže byť? [3]

Nové anime série V. – léto 2007

Jakub Lhota – 2007-06-21

Mushi-Uta - Shiika

Pokud jste měli za to, že po masivním přívalu kvalitních jarních anime sérií přijde období sucha, vyvede vás tento článek z omylu. V červenci totiž zaznamená debut hned jednadvacet nových anime.

Komentáře [12]

Seirei no Moribito

Jakub Lhota – 2007-04-21

Seirei no Moribito - Poster

Dlouho očekávaná adaptace fantasy románů autorky Nahoko Uehashi se téměř okamžitě stala redakčním favoritem. Proto bude velmi obtížné vystříhat se veškerých superlativ. Jen považte, každou z dosud vydaných epizod jsem viděl čtyřikrát!

UPDATE

Ve spolupráci s fansubberskou skupinou Anime-Kraze a firmou Clevis vám přinášíme jedinečnou příležitost stáhnout si Seirei no moribito přímo ze serveru, který je umístěn v ČR.

Komentáře [4]

Darker than Black

Jakub Lhota – 2007-04-20

Darker than Black - Hei Unmasked

Když se zhruba před měsícem objevil na AniDB záznam s tajuplným názvem Darker than Black, zajásal jsem – a to hned dvakrát. Prvním důvodem byla zajímavá základní myšlenka a druhým fakt, že za sérií stojí studio BONES.

Komentáře [2]

Claymore

Andrej Rehák – 2007-04-18

Claymore

Pekné dievča v ľahkom brnení s dlhým plášťom si kráča uprostred dediny z obdobia stredoveku. Vyzerá sťa by anjel. No dedinčania sa uchyľujú od nej čo najďalej — zatvárajú okná a dvere...

Guts v sukni! [7]

Oukashou

Jakub Lhota – 2007-03-12

Oukashou Akari

První část Shinkaiovy třídílné minisérie Byousoku 5 Centimeter je konečně k dispozici. Vyplatilo se dlouhé čekání? A čím kromě bezkonkurenční animace můžeme být ohromeni?

Víte, jak rychle padá květ sakury? [4]

<< novější starší >>