Okaerinasai, Naruto-kun!

Jakub Lhota – 2007-02-16

Naruto, hlavní postava stejnojmenné série

Včera, dne 15.2.2007 byla v Japonsku odvysílána první a druhá část série Naruto Shippuuden. Jak všichni nejspíš dobře ví, jedná se o pokračování hlavní příběhové linie, kterou po 135. epizodě ukončil nával fillerů. Čerstvé dojmy jsem se rozhodl ventilovat do tohoto krátkého článku.

Komentáře [23]

Gakuen Utopia Manabi Straight!

Lukáš Tomšů – 2007-02-09

Děvče ze seriálu Gakuen Utopia Manabi Straight!

Nové school-life anime s kawaii hrdinkami, skvělou animací a příjemným příběhem, to je Gakuen Utopia Manabi Straight! Školy v roce 2035 jsou opravdu zvláštní...

Komentáře [1]

Nové anime série III. (2006-2007)

Jakub Lhota – 2007-02-06

Opět se po delší době vrací pravidelná rubrika, ve které se snažíme upozornit na zajímavé, ale hlavně nové, aktuálně vysílané anime série.

Na který kousek chystaný na rok 2007 se těšíte nejvíce? [1]

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Lukáš Tomšů – 2006-12-29

Takenaga

Nové anime Yamato Nadeshiko Shichi Henge přináší klasické ingredience žánru Shoujo School Comedy: vtip, pohledné chlapce i dívky, předvídatelný děj - ovšem tentokrát s horovým nádechem a poněkud neobvyklým humorem.

Komentáře [11]

Black Lagoon: The Second Barrage

Jakub Lhota – 2006-11-10

Cutlass

Po krátké odmlce se na nás valí pokračování solidní akční série, která si stačila získat zástupy věrných fanoušků, i přes značně epizodický děj a relativně jednoduše načrtnuté, avšak barvité charaktery postav.

Klub rváčů [5]

Death Note

Lukáš Tomšů – 2006-10-31

Light

Nové anime Death Note nám pokládá zajímavou otázku: Jak naložit s neomezenou mocí - možností kdykoliv kohokoliv zabít? Středoškolský student Light Yagami už na tento problém nalezl odpověď a my máme možnost sledovat jeho počínání.

Kdybyste měli podobnou moc, koho byste zabili jako prvního? [14]

Pumpkin Scissors

Jakub Lhota – 2006-10-19

Pumpkin Scissors - Zástava.

Nedá se říci, že bych trpěl nouzí a neměl na co koukat. I přesto jsem však minulý víkend hledal nějaký zajímavý nový projekt, který by zároveň byl i perspektivní. Po chvilce hledání – zdá se – jsem našel to, co jsem hledal. Seznamte se s Třetí sekcí císařské armády: Pumpkin Scissors.

Jedině mrtví se dočkají konce války. [8]

Nové anime série (2005-2006) II.

Jakub Lhota – 2006-08-28

Akagi - hlavní hrdina stejnojmenného seriálu.

Najít si v záplavě nových anime titulů to pravé ořechové, zvlášť když máte na výběr tolik možností, je vskutku obtížným úkolem. Pokud stále váhate a nevíte, co máte zvolit, rozhodně si nenechte ujít tento článek.

Co sledujete vy? [16]

Ergo Proxy

Jakub Lhota – 2006-08-03

Screenshot ze seriálu Ergo Proxy

Jelikož mými oblíbenými žánry jsou SFFH, zaplesalo mé srdce radostí hned, jakmile jsem se o této nové sérii dozvěděl. Jde o zajímavý produkt studií Manglobe (ti stojí mimo jiné za vynikajícím Samurai Champloo) a Geneon Entertainment. Pokud máte rádi temné, cyberpunkově laděné, postapokalyptické příběhy, jistě Vás toto preview bude zajímat.

Komentáře [2]

Nové anime série (2005-2006)

Jakub Lhota – 2006-07-21

Higurashi no naku koro ni

Nevíte na co se máte koukat? Staré časem prověřené klasiky vás už stále dokola nebaví? Chcete se trochu zorientovat v záplavě nových titulů? Bojíte se tmy? Pokud si v duchu alespoň na jednu otázku odpovíte "ano", tak si rozhodně nenechte ujít tento článek!

Komentáře [20]

<< novější starší >>