Chystá se nástupce Ghost in the Shell?

Jakub Lhota – 2007-03-01

Studio Production I.G a legendární mangaka Shirow Masamune opět spojí síly.

První spolupráce těchto dvou ikon japonské animační/manga tvorby se datuje do roku 1994, kdy začala práce na prvním filmu zasazeném do kyberpunkového univerza Ghost in the Shell. Fanoušci se v průběhu let dočkali druhého dílu s podtitulem Innocence a vynikající televizní série Stand Alone Complex, kterou nedávno doplnil filmový speciál.

Plodná a oboustranně výhodná spolupráce bude pokračovat novým manga projektem nesoucím název Shinrei Kari: Ghost Hound, který si odbude svůj debut v květnovém čísle magazínu Monthly Comic Blade. Na příběhové linii se budou Shirow a tým z Production I.G podílet rovným dílem, o ilustrace se postará Asahi Souta. Má se za to, že anime adaptace Ghost Hound nemine, oficiální oznámení je jen otázkou času.

Na závěr bych ještě rád upozornil na fakt, že konečně vyšla upoutávka na Appleseed: Ex Machina, pokračování celkem průměrného snímku z roku 2004. Režisér Aramaki minule příliš nezabodoval, nyní má však za zády Johna Woo, jehož vedení je v traileru dobře vidět. Když už nic jiného, tak to tentokrát bude alespoň pořádná jízda.

Zdroj: Anime News Service

Pro zobrazení multimediálního obsahu je nutné aktivovat JavaScript a Flash.

Komentáře

  1. beny 2007-03-01 23:07

    Jsem zvedavej jaky bude to pokracovani Appleseed, ten puvodni se mi moc nelibil abych pravdu rekl. Ale trailer vypada dobre. Na ten Ghost Hound sem ostatne zvedavej vic :)

  2. Flanker 2007-03-02 00:52

    Tak to som zvedavy aj ja co to bude zac. Len dufam ze to bude pribeh a dej v podobnom duchu ako bol Gits. To moja dusa potrebuje :)

  3. a4am 2007-03-02 13:35

    Ja prave chci dalsi GITS, by bylo perfektni:)

Vložení komentáře